תמונת אווירה

אנחנו פה בשבילכם
צרו איתנו קשר

052-2224503

decor

המדריך לבחירת ריצוף לבית פרטי 

בונים בית חדש? רמונט כללי? מחפשים ריצוף לבית פרטי? בחירת ריצוף לבית איננה החלטה של מה בכך, ובפרט כשמדובר בהשקעה לא מבוטלת.


בונים בית חדש? רמונט כללי? מחפשים ריצוף לבית פרטי? בחירת ריצוף לבית איננה החלטה של מה בכך, ובפרט כשמדובר בהשקעה לא מבוטלת בעוד ההיצע בשוק מונה עשרות סוגי אריחים עם אינספור דגמים שונים וברמות תמחור משתנות. 

המומחים מבית חברת שיש הולמר מציינים שמאחר וחיפויי רצפות הפכו ברבות השנים לאלמנט עיצובי עם מבחר בלתי נדלה של אריחים מרשימים, רבים נוטים למקד את תשומת הלב באלמנט העיצובי בלבד, מבלי לקחת בחשבון את ההיבט הפונקציונלי והעובדה שהריצוף הוא בראש ובראשונה משטח דריכה. 

כאמור, סוגי הריצוף מגיעים כיום בשלל גדלים, צורות, מרקמים וגוונים, כשלסגנון עיצובי ולגודל האריחים יש השפעה על המחיר, ובמידה ונבחר ריצוף בסגנון עיצובי ייחודי ואו גודל שאינו סטנדרטי (כמו לדוגמה אריחים קטנים או גדולים מאוד), מחיר האריחים יעלה בהתאמה וכך גם עלות עבודת הריצוף עצמה.

 

ריצוף לבית פרטי | שיש הולמר

ריצוף טבעי וריצוף מלאכותי

סוגיה נוספת שעשויה לעלות על הפרק בשעת הזמנת הריצוף לבית פרטי נוגעת לשאלה האם להעדיף ריצוף טבעי או שמא אולי ריצוף מלאכותי. ההבדל ביניהם הוא שבריצוף טבעי נחצבת האבן מבטן האדמה, בעוד שבריצוף מלאכותי מיוצרת האבן באופן תעשייתי. 

ההבדלים הללו מולידים, מטבע הדברים, הבדלים נוספים, כשלכול אחד מהסוגים יתרונות וחסרונות שחשוב להכיר. בקטגוריית הריצוף הטבעי נמנים ריצוף השיש, הבזלת, הגרניט והצפחה, בעוד שהריצוף המלאכותי כולל בתוכו מגוון סוגי קרמיקה שונים, כשהנפוץ שבהם הוא ריצוף גרניט פורצלן.